Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Podvedený Babiš

15. 03. 2012 22:39:50
Zatímco siderické kyvadélko Petra Cibulky kývá stále monotónněji (StB. KGB, zrada v každém koutě - volte Cibulku!!) a většinou jen jako kuriózní dresing málo sledovaných debat politických outsiderů kdesi hluboko mimo televizní „prime-time“, jeho slovutné seznamy zůstanou ještě nějaký čas „nesmrtelné“.

A zatímco současná vrchnost ztrácí i poslední zbytky skrupulí a veřejně nejen tvrdí ale i dokazuje svých chováním, že bezpráví je zákon, vznikají nové, ANO nové(!) politické trafiky. Čisté jak slovo bóží, transparentní a hlavně konečně košerné... Mezi nimi i jakési Babišovo ANO 2011.

A nastojte, ačkoli se pan Babiš prozatím „sidericky“ neztrapnil, má kupodivu s panem Cibulkou dvě nápadně společné vlastnosti. Buď on sám anebo přinejmenším jeho ANO.

Taky totiž pořídil „svoje seznamy“ a taky „operuje“. Nikoli kyvadélkem, ale jakýmsi „kladélkem“. Klade totiž záludné pasti. Podpásové až na půdu, zákeřné a nedůstojné. Sotvaže o sobě totiž dal slyšet – dokonce s náležitou pompou v jakýchsi Otázkách u pana Václava, objevil se mi mezi spamy a pozdravy od nějakých hodně špatnou čestinou mluvících Nikol také informační e–mail od hnutí ANO 2011. Korektní jak Klaus bez Jakla a zákeřný přesně jako smlouva od Homecreditu. Tlustými a velkými písmeny se psalo něco úplně jiného něž těmi pidi-písmenky kdesi v patě dokumentu.

Prý že si dovolují se představit se a bla-bla-bla... A že hodlají přinést do současné politiky bla-bla-bla ... A že pochopitelně nijak nenaléhají, ale pokud chceme vědět více, ať se laskavě zaregistrujeme k odběru jejich bulletinů...

Jsem vůl, protože jedině vůl by si dneska připustil naději, že politika je snad něco jiného než porno anebo spam. A tak jsem bláhovec požadované údaje bla-bla-bla vyplnil.

Jaké bylo moje překvapení, když se najednou zhruba předevčírem objevily slavné Babišovy seznamy. Jednak tím, že strýčka Spasitele podporuje jen tak žalostně málo osob, a pak – což byla darda daleko silnější, že ho podporuji i já.

Bez svého souhlasu, bez svého vědomí, prostě zákeřně s ukradenou adresou vydolovanou pod záminkou – chcete informace? Ve skutečnosti vlastně ale : „Chceme Váš souhlas a budeme tvrdit, že jste náš...“

Takové jednání nemám rád. Ještě že ti podvodníčci mají na svém webu alespoň funkční „kontakty“. Okamžitě píšu mail: Žádám, abyste mne v nejbližší možné době vymazali (vyškrtli) z vašeho seznamu "Podporují nás", který považuji za podvodný a nekošerně zformátovaný.
Pochopitelně mne vaše hnutí zajímá, ale nekonzultovali jste se mnou, zda vás podporuji a děláte tak lháře ze sebe i ze mne.

Žádám vás také o vysvětlení , proč a jak k této politováníhodné nepřesnosti došlo. Odpověď mi stačí e-mailem na tuto adresu. Prosím, pošlete i link se seznamem, abych se mol přesvědčit, že jsme si porozuměli. Děkuji. s pozdravem bla-bla-bla

Dnes mi přišla odpověď: Vážený pane, nevím, o jaké nepřesnosti mluvíte, nikoho nenutíme, aby se zaregistroval. Předpokládáme, že každý pochopí, že pokud se zaregistruje mezi sympatizanty, tak je zaregistrovaným sympatizantem. Možná to opravdu uvádíme nepřesně, tedy na vysvětlenou: Na začátku formuláře uvádíme: ANO, chci se zapojit - Podpořte výzvu ANO 2011 vyplněním následujícího formuláře a staňte se naším sympatizantem!

Všimněte si dvou slov: podpořte a sympatizant. Sympatizant podle slovníku znamená: stoupenec, podporovatel, názorový spojenec, kdo je příznivě nakloněn. Podporovatel je substantivum odvozené od slovesa podporovat, proto předpokládáme i jejich významovou spojitost.

Teď si nepřejete být registrovaným sympatizantem/podporovatelem, což respektujeme a rušíme vaši registraci. – S přáním úspěšného dne, Tým ANO 2011

Já si ji nepřál ani tehdy, ale TEĎ už tuplem ne... Takhle se to vážně nedělá.

Nestalo se vám to náhodou také? Pokud ano, pro jistotu si zkontrolujte, zda nejste na Babišových seznamech uvedeni rovněž. A pokud vás to ale štve podobně jako mne, napište jim na štáb. Nestoudnost by měla vědět, že všechno má své limity. Samozřejmě A pochopitelně, pokud takovouhle grupu manipulátorů podporujete, nechte na hlavě, doufejte, důvěřujte. Přeju úspěšné volební klání a zaslouženě získaná procenta.

V rámci objektivity nutno dodat, že sám strýček Spasitel je v tom možná maličko nevinně. Že si jen koupil partičku promotérů, kteří mu měli dopomoci k volebním preferencím, a aby mu ukázali jak je národem milován (protože preference široko daleko nikde), snížili se k téhle sviňárně. Pořád ale tady zůstává ten princip „nákupu“, jeho zneužití a vlastně i důkazy, že všechno se koupit nedá.

A tak je snad lépe, že je politický podnikatel (včas a trapně) podveden svým vlastním štábem pí-árčiků, než aby byl (nedej příroda) podvodníkem od přírody...

Autor: Jaroslav Achab Haidler | čtvrtek 15.3.2012 22:39 | karma článku: 15.77 | přečteno: 1738x


Další články blogera

Jaroslav Achab Haidler

Alexandrijská Sluneta

Tak už je to, přátelé docela jasné. O „Vrbák“ přijdeme. Všechny signály z majetkové i sportovní komise na městě Ústí nad Labem to potvrzují. Včetně různých prořeknutí té paní, co je sice Nechybová, ale není primátorka

28.2.2017 v 12:02 | Karma článku: 10.55 | Přečteno: 440 | Diskuse

Jaroslav Achab Haidler

Test jak víno

Jak víno průzračný, jak víno potřebný a jak víno opojný. Test odpovědnosti za mandát a test legitimity mandátu...

12.5.2016 v 22:14 | Karma článku: 13.65 | Přečteno: 524 | Diskuse

Jaroslav Achab Haidler

Zrady zvon

Ve velikém vesmíru je jedno docela maličké Město bílých límečků. Řízené dlouhá léta Modrými a Pomerančem. Jinak se to v něm koalí všechno úplně stejně, jako všude na světě. Nic nového pod sluncem.

11.5.2016 v 1:49 | Karma článku: 21.35 | Přečteno: 917 | Diskuse

Jaroslav Achab Haidler

Legrační nebo nebezpečný ?

Zhruba osmačtyřicet hodin poté, co ODSka volí a politicky korektně také gratuluje a tleská komunistickému mini-pohlavárovi, kterého sama navrhla , se Radim Holeček ozývá do tisku a vlastně hlavně pro tisk,

24.2.2016 v 23:54 | Karma článku: 16.41 | Přečteno: 1915 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Milan Slanina

Chci do nižší úrovně ...

Takzvaně produchovnělí člověci stále apelují na potřebu přechodu do vyšší dimenze bytí, nebotakněco. Prý se čas nebo něco jiného nachýlilo a je nutné se tím zabývat a oni jsou tu povolaní, aby nás tam dovedli,

24.9.2018 v 12:11 | Karma článku: 5.54 | Přečteno: 194 | Diskuse

Jana Slaninová

Škotelník školou povinný aneb Jak do školy v šestapadesáti

Že se denně pohybuje po škole a činí jí dobře, je jednou jisté. Ovšem... Teď je učeň na prvním stupni. Ne, není to „fejk ňús“. „Jste učni a nemáte žádná práva.“ dozvěděl se v šestapadesáti letech muž můj.

24.9.2018 v 8:40 | Karma článku: 18.72 | Přečteno: 489 | Diskuse

Robert Kotál

Povolené odbočování na červenou?

Ministr dopravy Daniel Ťok zvažuje povolené odbočování na červenou, problesklo před pár dny médii. Lehce mne to zaráží.

24.9.2018 v 8:27 | Karma článku: 13.20 | Přečteno: 540 | Diskuse

Jana Majová

Můj rok s Davidem (k cyklu článků David a Genetický Goliáš)

Je to víc než rok ode dne, kdy jsme se poprvé setkali. Kdy jsem poprvé usedla v Davidově pokoji a trochu rozpačitě jsme se oťukávali. Přišla jsem o něm psát. A netušila, jak niterně se mne dotkne jeho příběh.

23.9.2018 v 22:05 | Karma článku: 15.49 | Přečteno: 261 | Diskuse

Vilém Ravek

Jsem nešikovný a k tomu ještě manžel.

Ten, kdo je nešikovný, ale jen málo, se může zdát na první pohled šikovným. Ovšem jen za cenu opakovaných zážitků blízké smrti a tekoucích nervů. Nešikovný manžel by měl být chráněn zákonem.

23.9.2018 v 20:30 | Karma článku: 14.16 | Přečteno: 429 | Diskuse
Počet článků 144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1670
Poznáme se asi hlavně podle toho, co za náma zůstane. Moji koně : divadlo, překlad, jidiškajt, hebrejština a krásný židovský hřbitovy
Najdete na iDNES.cz