Zas dolů, psanci této zééémě …

17. 10. 2012 22:23:05
Prohrát volby tak rychle, jako se to přihodilo komunistům, se nepodařilo už dlouho žádnému dosavadnímu politickému uskupení. (Snad jen s výjimkou chraplavě řvoucího Lva, který navzdory milionové kampani dochraptěl na několika titěrných procentech nedůvěry, s jakou lidi ocenili i SS-Dělnickou stranu a žluté Bobošinky...)

Volby skončily v polovině víkendu, dneska je čtvrtek, a komunisté jsou za ty čtyři dny sice u moci, ovšem „pouze“ u moci a politicky již zase mrtví. Proč? Jen proto, že konečně smějí - po dvaceti letech opatrnického mlčení -- opět mluvit.

První pozoruhodné ochlazení či ovlažení politického klimatu (pan Hnědý z Hradu jistě bude spolehlivě vědět, kamže ten politický teploměr míří – globálně i mikro-globálně – což není napadání golfové hlavičky státu, jak vysvětlím za okamžik) zaznamenáváme díky komunistům v tom, jak se najednou v komunistické éře o zastupitelské demokracii komunistickým ptydepem už zase mluví ...

Naslouchali jste jejich slovníku? Soudruzi jsou nyní „u moci“ a vytvářejí smysluplné koalice, aby mohli v krajích „spolehlivě vládnout“. Pocit, že by snad měli především „zastupovat“ všechny české a moravské voliče a hledat to, co si náš pošetilý národ přeje, to je ani nenapadne. Hovoří se už zas jenom o moci a vládě. Což je přeci jen maličko předčasné – 99.99 % nadšených lidově-frontálních hlasů prozatím přeci jen nedostali.

Druhá skutečnost: Po těch několika málo veřejných komunistických projevech, zejména po dnešním Hyde parku (čtvrtek 17.10.) začíná být každému jasné, že konstatování „Nejnebezpečnější je srážka s blbcem,“ si už nemůžeme nechat jen pro sebe. Jako otřelý džouk do naší oblíbené hospůdky v rámci „pivní demokracie“. Protože pokud nechceme sami vypadat za blbce, bude už, safra, zapotřebí začít dělat pro to víc.

Dokonce začínám chápat, proč tam ke komunistům někteří lidé lezou. Je to totiž tak pohodlné! Komanči jsou vážně neskutečně hloupí, takže nemají na to, aby si vůbec uvědomili co je to sebereflexe. A tak, komu se nechce myslet, šup ke komančům!! Tam přece stačí jen poslouchat. A hezky v mase .... Navíc – a to je docela paradox českého dneška – na rozdíl od dosud úřadujících skupinek, jsou komanči jediná ústavním soudem potvrzená demokratická strana v této republice....

Je-li na vás slovo blbec politicky nekorektní, posuďte sami. Věděli jste po celých těch nekonečných skoro třiadvacet popřevratových let, že pořád platí představa, že stalinismus zadrátoval svoje vazaly do ghetta, odkud se nesmělo volně cestovat, jen jako reakci na to, že vojáci Bundeswehru k nám tehdy na dovolenou taky nejezdili ?! A pokud jeli, tak se chovali jako kapitán Minařík? ... Víte o tom, že i na druhé straně drátů stříleli pohraničáři na lidi, co chtěli svobodně odejít do sociálismu? I takový Dean Reed, blahé paměti, málem přišel o kejhák. Prostě tehdy se na každé hranici vesele střílelo oběma směry. A za všechno může imprjálista.... A Gottwald nebyl žádný vrah, protože se rozhodovalo kolektivně, takže nucené právě v Jáchymově a v Příbrami a také všechny justiční vraždy páchal dobře organizovaný kolektiv. Ovšem tato vražda nebyla tehdy trestním činem – prostě jenom „stranickou“ vraždou. Od té se sice každý moderní komunista velice striktně distancuje, ale zároveň nám ji vysvětluje pořád stejně, bez distance, přesně ve starém duchu.

Komunisté jsou ale už čtyři dny po volbách v řiti především také proto, že totiž jestliže se v naší české kotlině už před krajskými volbami tiše a v kuloárech vařil čínský boršč pádu vlády (protože nakradeno je už dost, a kdo by se teď dál koupal v dluzích a dalších fiskálních skandálech!!), teď po rudo-oranžovém omylu už k předčasným volbám dojít musí stůj co stůj. Říkám skutečně omylu, protože žádné tsunami to není, přátelé, to bychom zbytečně přeháněli (všechno přece řídí Bilderbergové, že ano?!) ... (a tady se skutečně dostáváme mimo jiné i k panu Kikinovi, který prý – jak mu tak pomaličku dochází papír na Knihy sebrané, touží Nečase shodit)

Nové volby jsou prostě na spadnutí, a vyřeší se tím mnohé. Oddechne si jak Nečas tak i Boris Štastný, že už nemusí hrát, že snad drží a dodrží slovo. Vyždímaná státní kasa na tom ještě na chvilku pčed banrkotem maličko sebevražedně a hlavně rozhodně nikoli „rozpočtově odpovědně“ vydělá nuceným uvalením rozpočtového provizoria, sfoukneme to všecko levněji - rovnou i s prezidentskými volbami .... A přemýšlením o tom, jestli komanč není přeci jen trošičku nestravitřelné sousto pro všechny ty „zklamané a nespokojené“, se může podařit odvést pozornost mas od stále vzrůstajícího počtu ČSSD týpků, kteří odcházejí do vazby.

Především však představa, že by nám místo bilderbergů měla vládnout komunistická mantra – což je (doufám) názor obecně panující právě v prostředí „pivní demokracie“ – možná nejspolehlivěji zvedne lidi od popelníku a od gulášku, aby skutečně přepsali politickou mapku zadlužených Klausovic. Každopádně nás zdravý rozum i nezdravá protikumonistická hysterie podpořená tupostí současných komunistických lídrů mohou aktivizovat silou bájných Blanických jezdců, co nikdy nevyjeli. A to se šikne do politické pokladničky všech ...

Takže prozatím žádná emigrace. Žádné propadání studem. Budou-li komanči ještě chvilku bubnovat na vyšeptalou notečku Lidové fronty se stejnou ideologickou tupostí jako za dob stalinismu a pokud si dají dohromady svých taktických pět a pět také všichni ti šíbři usazení v křeslech zoufalství o pár pater výše nad bílou kobylkou Parkanovou, lze očekávat leccos.

Od beztak tušených předčasných voleb až po žalobu na KSČM pro hanobení skupiny a rasy. Kteréže to rasy? Rasy zvané „člověk“. Svobodný člověk, který se jen nerad nechává řídit – kýmkoli. Natož pak stupidními poučkami a rétorikou ex-diktátorů.

Tak zase hodně rychle dolů, soudruzi a psanci této země .... Děkujeme za to, že otvíráte ústa tak nádherně a úchylně postaru. To totiž pomáhá otevřít oči.

Autor: Jaroslav Achab Haidler | středa 17.10.2012 22:23 | karma článku: 17.34 | přečteno: 1657x

Další články blogera

Jaroslav Achab Haidler

Alexandrijská Sluneta

Tak už je to, přátelé docela jasné. O „Vrbák“ přijdeme. Všechny signály z majetkové i sportovní komise na městě Ústí nad Labem to potvrzují. Včetně různých prořeknutí té paní, co je sice Nechybová, ale není primátorka

28.2.2017 v 12:02 | Karma článku: 11.61 | Přečteno: 462 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Ladislav Jílek

Za mého mládí se dožívali vyššího věku

V mládí jsem si dal závazek, že až budu starý, nebudu říkat, že za mého mládí byla tráva zelenější a voda mokřejší. Teď poprvé ho musím porušit, poněvadž se tenkrát fakt dožívali vyššího věku.

17.2.2019 v 20:04 | Karma článku: 14.64 | Přečteno: 436 | Diskuse

David Gruber

Plynulá angličtina za dvě hodiny – šílenství klamavé reklamy…

...dosahuje nebývalých výšin. Zkoušel jsem klikat na takovýto odkaz, antivirový program mne zabrzdil. Ale dovedu si představit, co tam asi je. Leštěný prd, řekl by jeden známý bloger.

17.2.2019 v 18:16 | Karma článku: 18.12 | Přečteno: 503 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Zakládám hnutí "NE" a budu předsedkyní

Proč ne? Ani můj původ není český, jsem Řekyně, umím o dost lépe česky nežli Andrej Babiš a nechodím hnutá na jednu stranu s plnou taškou lejster, protože používám laptop. Prostě jsem modernější.

17.2.2019 v 17:59 | Karma článku: 24.74 | Přečteno: 524 | Diskuse

Petr Omelka

Sýr se znamením erotiky

Pro některé je to jenom kousek předraženého cosi, co "žabožrouti" a jim podobní zbytečně považují za něco extra. Po labužníky je to ale Sýr s velkým S - Roquefort

17.2.2019 v 16:10 | Karma článku: 18.37 | Přečteno: 536 | Diskuse

Libuše Palková

Holit hulit a hlaholit aneb alkohol je metla lidstva

Když má člověk trochu vypito, napadají ho nejrůznější blbosti. Ale horší je, že ve stavu sdílnosti způsobené alkoholem, i rozumný jedinec se o ty blbosti začne dělit s ostatními. Protože v tu chvíli mu to tak moc hloupé nepřipadá.

17.2.2019 v 12:33 | Karma článku: 16.48 | Přečteno: 1217 | Diskuse
Počet článků 144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1672
Poznáme se asi hlavně podle toho, co za náma zůstane. Moji koně : divadlo, překlad, jidiškajt, hebrejština a krásný židovský hřbitovy

Najdete na iDNES.cz